Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Center
hr: Centar

en: Container
hr: Kontejner

en: Category
hr: Kategorija

en: Add container
hr: Dodaj spremnik

en: Save
hr: Spremi

en: Region
hr: Regija

en: Error
hr: Greška

en: Contains
hr: Sadrži

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Region settings
hr: Postavke regije
