Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Center
is: Miðja

en: Container
is: Gámur

en: Category
is: Flokkur

en: Add container
is: Bæta við gámi

en: Save
is: Vista

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Error
is: Villa

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Contains
is: Inniheldur

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Column
is: Dálkur
