Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Add container
ka: კონტეინერის დამატება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Error
ka: შეცდომა

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Contains
ka: შეიცავს
