Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ
