Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Category
lt: Kategorija

en: Add container
lt: Pridėti konteinerį

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Error
lt: Klaida

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Contains
lt: Turi

en: Class
lt: Klasė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Column
lt: Stulpelis

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos
