Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Category
lv: Kategorija

en: Add container
lv: Pievienot konteineru

en: Save
lv: Saglabāt

en: Region
lv: Reģions

en: Error
lv: Kļūda

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Contains
lv: Satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Column
lv: Kolonna

en: Row
lv: Rinda

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases
