Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Category
nl: Categorie

en: Add container
nl: Container toevoegen

en: Save
nl: Opslaan

en: Region
nl: Gebied

en: Error
nl: Fout

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Contains
nl: Bevat

en: Class
nl: Klasse

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: Column
nl: Kolom

en: Regions
nl: Gebieden

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: Column settings
nl: Kolominstellingen

en: Row
nl: Rij

en: Row settings
nl: Rij-instellingen

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Remove row
nl: Rij verwijderen

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Remove region
nl: Gebied verwijderen

en: Reuse layout
nl: Lay-out hergebruiken

en: Row class
nl: Rijklasse

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: Container settings
nl: Containerinstellingen
