Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Category
nn: Kategori

en: Save
nn: Lagre

en: Error
nn: Feil

en: Contains
nn: Inneheld

en: Class
nn: Klasse

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
