Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Container
pl: Kontener

en: Category
pl: Kategoria

en: Add container
pl: Dodaj dział

en: Save
pl: Zapisz

en: Error
pl: Błąd

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Contains
pl: Zawiera

en: Class
pl: Klasa

en: Container class
pl: Klasa kontenera

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
pl: Nazwa może skłądać się wyłącznie ze znaków alfanumerycznych i znaków podkreślenia (_)

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Column
pl: Kolumna

en: Regions
pl: Regiony

en: Add region
pl: Dodaj region

en: Column settings
pl: Ustwienia kolumny

en: Row
pl: Wiersz

en: Row settings
pl: Ustawienia wiersza

en: Canvas
pl: Przestrzeń robocza

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Show layout designer
pl: Pokaż projektowanie układu

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Add row to top
pl: Dodaj wiersz na górze

en: Add row to bottom
pl: Dodaj wiersz na dole

en: Remove row
pl: Usuń wiersz

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add column to left
pl: Dodaj kolumnę po lewej

en: Add column to right
pl: Dodaj kolumnę po prawej

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Remove region
pl: Usuń region

en: Invalid item id.
pl: Nieprawidłowy identyfikator elementu.

en: Configure column
pl: Konfiguracja kolumny

en: Configure row
pl: Konfiguracja wiersza

en: Configure region
pl: Konfiguracja obszaru

en: Region title
pl: Tytuł obszaru

en: Hide layout designer
pl: Ukryj kreatora układu

en: Region class
pl: Klasa obszaru

en: You must choose a machine name.
pl: Musisz wpisać identyfikator systemowy.

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
pl: Pojawi się w interfejsie administracyjnym w celu łatwej identyfikacji.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
pl: W jakiej kategorii ten układ powinien się wyświetlać. Jeśli pozostawisz to pole puste, zastosowana zostanie kategoria "Inne".

en: Builders
pl: Narzędzia konstrukcyjne

en: Reuse layout
pl: Ponowne użycie układu

en: Canvas settings
pl: Ustawienia przestrzeni roboczej

en: Configure canvas
pl: Konfiguracja przestrzeni roboczej

en: Column class
pl: Klasa kolumny

en: Row class
pl: Klasa wiersza

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
pl: Wprowadź klasę CSS jaka zostanie użyta. Można np. wprowadzić klasę z użytkowanej skórki.

en: Save this layout for reuse
pl: Zapisz ten układ w celu ponownego użycia

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
pl: Identyfikator systemowy układu. Musi być unikalny i może zawierać wyłącznie litery i znaki podkreślenia. Po utworzeniu nie będzie można zmienić tej wartości!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
pl: Opis układu: po co powstał, co robi i do czego służy. Wyłącznie w celach administracyjnych.

en: That name is used by another layout: @layout
pl: Nazwa jest już wykorzystywana przez inny układ: @layout

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
pl: Po zapisaniu tego układu do ponownego użycia pojawi się on na liście układów wielokrotnego użytku na admin/structure/panels/layouts i trzeba będzie tam przejść w celu edycji. Ten układ, stanie się opcją dla wszystkich przyszłych paneli, które utworzysz.

en: Add default classes
pl: Dodaj klasy domyślne
