Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Category
sk: Kategória

en: Add container
sk: Pridať kontajner

en: Save
sk: Uložiť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Error
sk: Chyba

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Class
sk: Trieda

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Column
sk: Stĺpec

en: Regions
sk: Regióny

en: Row
sk: Riadok

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Remove column
sk: Odstrániť stĺpec

en: Remove row
sk: Odstrániť riadok

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu
