Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Container
sv: Grupp

en: Category
sv: Kategori

en: Add container
sv: Lägg till forumgrupp

en: Save
sv: Spara

en: Error
sv: Fel

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Contains
sv: Innehåller

en: Class
sv: Klass

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: Column
sv: Kolumn

en: Regions
sv: Regioner

en: Add region
sv: Lägg till region

en: Column settings
sv: Kolumninställningar

en: Row
sv: Rad

en: Row settings
sv: Inställningar för rad

en: Canvas
sv: Duk

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Administrative description
sv: Administrativ beskrivning

en: Show layout designer
sv: Visa layoutdesigner

en: Remove column
sv: Ta bort kolumn

en: Add row to top
sv: Lägg till rad överst

en: Add row to bottom
sv: Lägg till rad nederst

en: Remove row
sv: Tag bort rad

en: Add column
sv: Lägg till kolumn

en: Add column to left
sv: Lägg till kolumn till vänster

en: Add column to right
sv: Lägg till kolumn till höger

en: Region settings
sv: Inställningar för region

en: Remove region
sv: Ta bort region

en: Configure column
sv: Konfigurera kolumn

en: Configure row
sv: Konfigurera rad

en: Configure region
sv: Konfigurerar region

en: Region title
sv: Titel för region

en: Region class
sv: Regionsklass

en: Builders
sv: Byggare

en: Row class
sv: Klass för rad

en: Add default classes
sv: Lägg till förvalda klasser
