Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Center
ta: மையம்

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Add container
ta: கொள்கலனை சேர்

en: Save
ta: சேமி

en: Region
ta: பகுதி

en: Error
ta: பிழை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Row
ta: வரிசை

en: Region settings
ta: பிராந்தியம் அமைவுகள்
