Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Add container
ug: سەھىپە قوشۇش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Error
ug: خاتالىق

en: Row
ug: قۇر

en: Remove column
ug: ئىستوننى ئۆچۈرۈش
