Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to bo translation catalogue (52 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Add container
bo: འཇུག་སྣོད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Add region
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Column settings
bo: སྡེ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Row settings
bo: ཕྲེང་སྒྲིག་འགོད།

en: Canvas
bo: རིས་གཞི།

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: Show layout designer
bo: བཀོད་པའི་སྒྲིག་འགོད་ཆས་མངོན་པ།

en: Remove column
bo: སྡེ་སྤོ་འབུད།

en: Add row to top
bo: སྟེང་དུ་ཕྲེང་ཁ་སྣོན།

en: Add row to bottom
bo: ཞབས་སུ་ཕྲེང་ཁ་སྣོན།

en: Remove row
bo: ཕྲེང་སྤོ་འབུད།

en: Add column
bo: སྡེ་ཁ་སྣོན།

en: Add column to left
bo: སྡེ་གཡོན་ཕྱོགས་སུ་ཁ་སྣོན།

en: Add column to right
bo: སྡེ་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཁ་སྣོན།

en: Region settings
bo: གནས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད

en: Remove region
bo: ཁུལ་ཁོངས་སྤོ་འབུད།

en: Invalid item id.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ ID

en: Configure column
bo: སྡེ་སྡེབ་སྒྲིག

en: Configure row
bo: ཕྲེང་སྡེབ་སྒྲིག

en: Configure region
bo: ཁུལ་ཁོངས་སྡེབ་སྒྲིག

en: Region title
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Hide layout designer
bo: བཀོད་པ་ཇུས་འགོད་ཀྱི་ལག་ཆ་སྤས་པ།

en: Region class
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་རིགས།（class）

en: You must choose a machine name.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ངེས་པར་དུ་འཕྲུལ་ཀློག་གི་མིང་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
bo: འདི་ནི་དོ་དམ་འཆར་ངོས་སུ་མངོན་ཐུབ་པ་དང་ངོས་འཛིན་བྱེད་སླ་བོ་ཡོད།

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
bo: བཀོད་པ་འདི་རིགས་གང་ནས་མངོན་དགོས་སམ། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན་འདི་ཉིད་རིགས་གཞན་དག་ཏུ་བགར།

en: Reuse layout
bo: བཀོད་པ་ཡང་བསྐྱར་སྤྱོད་པ།

en: Canvas settings
bo: རིས་གཞི་སྒྲིག་འགོད།

en: Configure canvas
bo: རིས་གཞི་སྡེབ་སྒྲིག

en: Column class
bo: སྡེའི་རིགས།（class）

en: Row class
bo: ཕྲེང་གི་སྒྲིག་གཞི

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་CSSཡི་རིགས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱོས། འདི་ཉིད་བརྗོད་གཞི་ནས་རང་འགུལ་བཟོ་ལྟ་སྤྱོད་པར་བེད་སྤྱོད་བྱས་ཆོག

en: Save this layout for reuse
bo: བཀོད་པ་འདི་ཉར་ཚགས་བྱས་ན་ཡང་བསྐྱར་བེད་སྤྱོད་ནུས།

en: That name is used by another layout: @layout
bo: མིང་འདི་ @layout ཡིས་བེད་སྤྱོད་བྱས།

en: Add default classes
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྒྲིག་གཞི་ཁ་སྣོན
