Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Category
el: Κατηγορία

en: Add container
el: Προσθήκη φακέλου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Region
el: Περιοχή

en: Error
el: Σφάλμα

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Contains
el: Περιέχει

en: Class
el: Κλάση

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Column
el: Στήλη

en: Row
el: Γραμμή

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Region settings
el: Ρυθμίσεις περιοχής

en: Add default classes
el: Προσθήκη προκαθορισμένων κλάσεων
