Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Container
hu: Tároló

en: Category
hu: Kategória

en: Add container
hu: Tároló hozzáadása

en: Save
hu: Mentés

en: Region
hu: Régió

en: ID
hu: Azonosító

en: Error
hu: Hiba

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Class
hu: Osztály

en: Exists
hu: Létezik

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
hu: A név csak betűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Add row
hu: Sor hozzáadása

en: Column
hu: Oszlop

en: Regions
hu: Régiók

en: Add region
hu: Régió hozzáadása

en: Column settings
hu: Oszlop beállításai

en: Row
hu: Sor

en: Row settings
hu: Sor beállításai

en: Canvas
hu: Vászon

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Administrative description
hu: Adminisztratív leírás

en: Show layout designer
hu: Elrendezésszerkesztő megjelenítése

en: Remove column
hu: Oszlop eltávolítása

en: Add row to top
hu: Sor hozzáadása a tetejéhez

en: Add row to bottom
hu: Sor hozzáadása az aljához

en: Remove row
hu: Sor eltávolítása

en: Add column
hu: Oszlop hozzáadása

en: Add column to left
hu: Oszlop hozzáadása a bal oldalhoz

en: Add column to right
hu: Oszlop hozzáadása a jobb oldalhoz

en: Region settings
hu: Régió beállításai

en: Remove region
hu: Régió eltávolítása

en: Invalid item id.
hu: Érvénytelen elemazonosító.

en: Configure column
hu: Oszlop beállítása

en: Configure row
hu: Sor beállítása

en: Configure region
hu: Régió beállítása

en: Region title
hu: Régió címe

en: Hide layout designer
hu: Elrendezésszerkesztő elrejtése

en: Region class
hu: Régió osztálya

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: You must choose a machine name.
hu: Egy programok által használt nevet választani kell.

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
hu: Ez az adminisztratív felületen fog megjelenni a könnyebb azonosíthatóság érdekében.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
hu: Ennek az elrendezésnek melyik kategóriában kell megjelennie. Üresen hagyva a kategória "Egyéb" lesz.

en: Builders
hu: Építők

en: Reuse layout
hu: Elrendezés felhasználása

en: Canvas settings
hu: Vászon beállításai

en: Configure canvas
hu: Vászon beállítása

en: Column class
hu: Oszlop osztálya

en: Row class
hu: Sor osztálya

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
hu: Egy használni kívánt CSS osztály megadása. Ez például a saját sminkből történő automatikus formázáshoz használható.

en: Save this layout for reuse
hu: Elrendezés mentése

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
hu: Az elrendezés programok által használt neve. Egyedinek kell lennie, és csak betűket, számokat és aláhúzásokat tartalmazhat. Ha már egyszer létre lett hozva többé nem módosítható ez az érték!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
hu: Egy adminisztratív használatra szolgáló leírás arról, hogy mi ez az elrendezés, mit csinál vagy mire való.

en: That name is used by another layout: @layout
hu: Ezt a nevet egy másik elrendezés már használja: @layout

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
hu: Ha mentjük ezt az elrendezést ismételt felhasználás céljából, akkor ez megjelenik az újra felhasználható elrendezések listájában az admin/structure/panels/layouts oldalon és azt ott lehet szerkeszteni. A továbbiakban ez az elrendezés választási lehetőséggé válik a később létrehozandó paneleknél.

en: Add default classes
hu: Alapértelmezés szerinti osztály hozzáadása
