Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Container
id: Kontainer

en: Category
id: Kategori

en: Add container
id: Tambah kontainer

en: Save
id: Simpan

en: Region
id: Wilayah

en: Error
id: Kesalahan

en: CSS class
id: Kelas CSS

en: Contains
id: Mengandung

en: Class
id: Kelas

en: Exists
id: Tersedia

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Add row
id: Tambah baris

en: Column
id: Kolom

en: Row
id: Baris

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Administrative description
id: Deskripsi administratif

en: Remove row
id: Singkirkan baris

en: Region settings
id: Pengaturan region

en: Row class
id: Kelas baris

en: Add default classes
id: Tambahkan kelas default
