Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Container
jv: Kontainer

en: Category
jv: Kategori

en: Add container
jv: Tambah kontainer

en: Save
jv: Simpen

en: Error
jv: Salah

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Exists
jv: Ana

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Region settings
jv: Ngatur region
