Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Error
ml: പ്രശ്നം
