Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Category
mn: Ангилал

en: Add container
mn: Агуулагч нэмэх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Region
mn: Бүс

en: Error
mn: Алдаа

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
