Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Center
mr: मध्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Category
mr: वर्ग

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Exists
mr: अस्तित्वात
