Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Center
ne: केन्द्र

en: Category
ne: वर्ग

en: Add container
ne: कन्टेनर लाई थप्नुहोस

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contains
ne: समावेश
