Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Center
ps: منځ

en: Category
ps: ټولی

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Error
ps: تیروتنه

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
