Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Container
ro: Recipient

en: Category
ro: Categorie

en: Add container
ro: Adaugă container

en: Save
ro: Salvare

en: Region
ro: Regiune

en: Error
ro: Eroare

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Contains
ro: Conține

en: Class
ro: Clasă

en: Exists
ro: Există

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Add row
ro: Adaugă linie

en: Column
ro: Coloană

en: Row
ro: Rând

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ

en: Administrative description
ro: Descriere administrativă

en: Add column
ro: Adaugă coloană

en: Add column to left
ro: Adaugă coloană la stânga

en: Add column to right
ro: Adaugă coloană la dreapta

en: Region settings
ro: Setări regiune

en: Region title
ro: Titlul regiunii

en: Builders
ro: Constructori

en: Row class
ro: Clasă rând

en: Add default classes
ro: Adăugați clase implicite
