Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Category
sl: Kategorija

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Save
sl: Shrani

en: Region
sl: Regija

en: Error
sl: Napaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
