Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: Region settings
th: ตั้งค่าพื้นที่แสดงผล
