Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Center
tr: Merkez

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Category
tr: Kategori

en: Add container
tr: Kapsayıcı ekle

en: Save
tr: Kaydet

en: Region
tr: Bölge

en: Error
tr: Hata

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: Contains
tr: İçerir

en: Class
tr: Sınıf

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Add row
tr: Satır ekle

en: Column
tr: Sütun

en: Row
tr: Satır

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Administrative description
tr: Yönetsel açıklama

en: Remove row
tr: Satırı kaldır

en: Region settings
tr: Bölge ayarları

en: Row class
tr: Satır sınıfı

en: Add default classes
tr: Ön tanımlı sınıfları ekle
