Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Center
ur: وسط

en: Container
ur: کنٹینر

en: Category
ur: زمرہ

en: Add container
ur: کنٹینر شامل کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Contains
ur: پر مشتمل
