Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Center
be: Цэнтр

en: Container
be: Кантэйнер

en: Category
be: Катэгорыя

en: Add container
be: Дадаць кантэйнер

en: Save
be: Захаваць

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Error
be: Памылка

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Region settings
be: Наладкі рэгіёнаў
