Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Center
bg: Център

en: Category
bg: Категория

en: Add container
bg: Добави контейнер

en: Save
bg: Запази

en: Region
bg: Област на сайта

en: Error
bg: Грешка
