Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Category
bs: Kategorija

en: Add container
bs: Dodaj kontejner

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Error
bs: Greška

en: Contains
bs: Sadrži

en: Exists
bs: Postoji

en: Column
bs: Kolona
