Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Category
eo: Kategorio

en: Add container
eo: Aldonu ujon

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Error
eo: Eraro
