Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Category
et: Kategooria

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Save
et: Salvesta

en: Region
et: Regioon

en: Error
et: Viga

en: CSS class
et: CSS klass

en: Contains
et: Sisaldab

en: Class
et: Klass

en: Exists
et: Väljumine

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Column
et: Tulp

en: Regions
et: Regioonid

en: Row
et: Rida

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Builders
et: Koostajad

en: Row class
et: Rea klass

en: Add default classes
et: Lisa vaikimisi klassid
