Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: Category
eu: Kategoria

en: Add container
eu: Gehitu edukiontzia

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Error
eu: Errorea

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Contains
eu: Edukia

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Column
eu: Zutabe

en: Region settings
eu: Eskualde ezarpenak
