Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Category
fa: دسته بندی

en: Add container
fa: افزودن چارچوب

en: Save
fa: ذخیره

en: Region
fa: ناحیه

en: ID
fa: شناسه

en: Error
fa: خطا

en: Contains
fa: شاملِ

en: Class
fa: کلاس

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Column
fa: ستون

en: Region settings
fa: تنظیمات ناحیه
