Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: Category
gl: Categoría

en: Add container
gl: Engadir colector

en: Save
gl: Gardar

en: Region
gl: Área

en: Error
gl: Erro

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Contains
gl: Contén

en: Class
gl: Clase

en: Exists
gl: Existe

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Column
gl: Columna

en: Row
gl: Ringleira

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Region settings
gl: Opcións de rexión

en: Add default classes
gl: Engadir clases predefinidas
