Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Add container
hy: Ավելացնել բեռնարկղ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Error
hy: Սխալ

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
