Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Center
kk: Орта

en: Category
kk: Категория

en: Add container
kk: Контейнер қосу

en: Save
kk: Сақтау

en: Region
kk: Аумақ

en: Error
kk: Қате
