Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Center
km: កណ្តាល

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Add container
km: បន្ថែម​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Region
km: តំបន់

en: Error
km: កំហុស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Region settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់
