Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Category
ku: پۆل

en: Add container
ku: زیادکردنی کۆگا

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Error
ku: هەڵە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Region settings
ku: ڕێکخستنەکانی ناوچە
