Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Center
my: ဗဟို

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Error
my: အမှား

en: Exists
my: ရှိပြီးသား
