Panels Bootstrap Layout Builder (7.x-3.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Category
sq: Kategoria

en: Add container
sq: Shto përmbajtës

en: Save
sq: Ruaj

en: Region
sq: Sektori

en: Error
sq: Gabim
