Panels Breadcrumbs (7.x-1.5) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Value
no: Verdi

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Keyword
no: Nøkkelord

en: Substitutions
no: Substitusjoner
