Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu
