Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Substitutions
bo: ཚབ་བྱེད

en: @identifier: @title
bo: @identifier། @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
bo: ཁ་བྱང་འདི་གནས་ཁུལ་འདི་དོ་དམ་བྱེད་སྐབས་སུ་ངོས་འཛིན་བྱེད་པར་སྤྱོད་སྲིད། གལ་སྲིད་སྟོང་བར་བཞག་ཚེ་སྤྱིར་བཏང་གི་ཁ་བྱང་དེ་སྤྱོད་སྲིད།
