Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Administrative title
cs: Administrativní název
