Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Value
es: Valor

en: Cancel
es: Cancelar

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Panels
es: Paneles

en: Breadcrumb
es: Ruta de navegación

en: Keyword
es: Clave

en: Administrative title
es: Título administrativo

en: Substitutions
es: Sustituciones

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
es: Este título se utilizará administrativamente para identificar este panel. Si lo deja en blanco se utilizará el título normal.
