Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն
