Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Value
id: Nilai

en: Cancel
id: Batal

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Administrative title
id: Judul administrasi
