Panels Breadcrumbs (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты
